Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co, Ltd

Ham Steroid tozu ve enjektabl ve oral sıvılar, SARM'ler, peptidler, ilaç hammaddeleri Profesyonel Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone Steroid

% 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3

iyi kalite Testosteron steroid satış için
iyi kalite Testosteron steroid satış için
En çok satan, çok dürüst ve yüksek kaliteli ürünler satıyor, şiddetle tavsiye!

—— Joseph Soyza

Bunun ötesinde, belirtilenden daha hızlıydı, hepsini tatmin etti!

—— Peter Wanjohi

teşekkür ederim, hızlı öğe, çok hızlı причём

—— sello nicholas

Ben sohbet şimdi

% 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3

Çin % 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3 Tedarikçi
% 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3 Tedarikçi % 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3 Tedarikçi % 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3 Tedarikçi % 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3 Tedarikçi % 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3 Tedarikçi

Büyük resim :  % 99 Vücut Oluşturucu Anabolik Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS 23454 33 3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HW Trenbolone Steroid
Sertifika: GMP,SGS,UKAS,ISO
Model numarası: CAS NO 23454-33-3 Trenbolon Steroid

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çanta veya gereği olarak
Teslim süresi: 1-2 iş günü içinde ödeme makbuzu üzerine
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000kgs / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 23454-33-3 Moleküler formülü: C26H34O4
Tahlil: % 99 Görünüm: Açık sarı bir kristal tozu Beyaz
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 6 saat Paket: Pazarlık
anahtar kelimeler: Trenbolon Steroid, steroid tozu, steroid hormon, trenbolone asetat, güç kazanma, kas inşa, trenbolon

% 99 Vücut Oluşturucu Trenbolon Steroid Hekzahidrobenzil Karbonat CAS NO 23454-33-3


Temel bilgiler

madde Şartname
CAS 23454-33-3
formül C26H34O4
Moleküler ağırlık N / A
EINECS 245-669-1
tahlil % 99

Açıklama

Trenbolon Heksahidrobenzilkarbonat, pazardaki dominant büyük ester bazlı Trenbolone bileşiğini temsil eder. İlk olarak 1960'ların sonunda Parabolan ticari adıyla Fransa merkezli Negma Laboratories tarafından piyasaya sürüldü. Bu, insan sınıfında var olan ilk ve tek Trenbolone hormonunu temsil eder. Parabolan, uzun yıllardır malnütrisyon durumunda reçete edildi, bu da bileşiğe daldığımızda çok anlam ifade edecektir. Ayrıca, bazı durumlarda ve kaşeksi tedavisinde osteoporozun tedavisi için reçete edilmiştir. Ancak, 1997 yılında Negma Parabolan'ı piyasadan çekecekti. İlk insan ilaçlı ilaç Trenbolone bileşiği olarak, aynı zamanda sonuncu oldu.

Parabolan, daha popüler olan Trenbolone Asetat (Fina) bileşiğine çok benzer. Tek fark, Parabolan'ın daha az enjeksiyon gerektiren Trenbolon'un daha yavaş salınmasını sağlayacağından, eklenen esterdir. Trenbolon hormonunun fonksiyonel özellikleri ve özellikleri ekli estere göre değişmez.

Artık reçete edilmediği için Trenbolone hormonu ağırlıklı olarak performans arttırıcı çevrelerde bulunur. Piyasada muazzam çok yönlülük taşıyan en güçlü steroidlerden biridir. Ayrıca hormon, sığır implantlarında Trenbolone Asetatında veteriner pazarında bulunur, ancak Parabolan veya ilgili formlar sadece şu anda siyah pazar çevrelerinde bulunur. Böyle çevrelerde, Parabollan tüm Trenbolone formları ile birlikte, inanılmaz iklimlendirme etkileri için rekabetçi vücut geliştirme dünyasında temel steroid olarak görülür. Bununla birlikte, aynı zamanda, çoğu steroidin kapasitesinin ötesinde muazzam bir toplu yapı özellikleri tutacaktır.


Parabolan İşlevleri ve Özellikleri

Resmi olarak etiketlenmiş Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate Parabolan, yapısal olarak değiştirilmiş bir Nandrolone formudur. Nandrolone en yaygın Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) ile ilişkili hormondur. Trenbolon hormonunun var olması için Nandrolone hormonunun, 9 ve 11 numaralı karbon pozisyonlarında eklenmiş bir çift bağı vardır. Bu, hormonların androjen bağlanma afinitesini büyük ölçüde arttırır ve hormonu aromatize etmekten korur. Parabolan, aromatize edici bir doğa taşımaz. Bu hafif modifikasyon ayrıca hormonun metabolizmasını yavaşlatır ve sonuçta testosteronun çok ötesinde Nandrolone'den çok daha güçlü anabolik ve androjenik bir doğaya neden olur. Bu hormonun gücünü anlamak için anabolik ve androjenik derecelendirmelerini göz önünde bulundurun. Trenbolone 500 bir androjenik derecelendirme yanı sıra 500 bir anabolik derece taşır. Tüm steroidler, her iki kategoride 100 bir derece taşıyan testosteron derece karşı ölçülen bir derece taşır. Daha da önemlisi, Trenbolone hormonunun derecelendirmeleri, tercüme aktivitesine mükemmel şekilde uymaktadır. Halotestin (Fluoksimesteron) ve Proviron (Mesterolone) gibi steroidlerde görülebileceği gibi, her zaman böyle bir durum söz konusu değildir. Parabolan'ın ham anabolik ve androjenik gücünü taşıyan bir anabolik steroid bulmak için zorlanacaksınız.

Bir anabolik steroid olarak, Parabolan anabolik güç ile ilişkili sayısız yaygın steroidal özellikleri taşır. Bu özelliklerin birçoğu diğer anabolik steroidler tarafından paylaşılmaktadır, ancak Trenbolone hormonu durumunda bunları daha büyük bir güç oranıyla taşır. Bu steroid, pek çok steroidden çok daha fazla kaslarda protein sentezi ve nitrojen tutulumunu artırma yeteneğine sahiptir. Bu, protein sentezinin hangi hücrelerin protein oluşturduğu oranını ifade ettiği için önemlidir. Proteinler kasın yapı taşları olduğu için, bu güçlü bir anabolik ortamı teşvik eder. Arttırılmış azot tutma oranı, bu atmosferi tekrar teşvik eder ve vücudu katabolizmadan korur. Tüm yağsız kas dokusu yaklaşık% 16 azottan oluşur ve bir eksiklik katabolik duruma yol açar.

Parabolan ayrıca kırmızı kan hücresi sayımını ve IGF-1 çıktısını büyük ölçüde artırır. Artan alyuvar sayısı, alyuvarların kanın içinden ve içinden oksijen taşımasından sorumlu olduğu için önemlidir. Bu sadece daha büyük kas dayanıklılığı değil, aynı zamanda toplam anabolik aktiviteyi de arttırır. Anabolik aktivite söz konusu olduğunda, bu tam olarak neden IGF-1'in varlığının artmasının önemli olduğudur. IGF-1, insan vücudundaki hemen her hücreyi etkileyen güçlü bir anabolik hormondur. Bu basit hormon da vücudumuzun iyileşme sürecinde çok büyük rol oynar.

Trenbolon hormonu, glukokortikoid hormonların veya kortizol gibi stres hormonlarının en iyi inhibitörlerinden biri olarak iyi bilinmektedir. Bu hormonlar, anabolik steroidlerin kas dokularını yok edip yağ depolamasını desteklemenin bir çok yoludur. Bu özellik ile, insanı güçlü anabolik atmosferle birlikte, birey büyük ölçüde geliştirilmiş bir metabolik oran bulmalıdır. Bununla birlikte, aynı zamanda, Parabolan gibi steroidler de, androjen reseptörü için muazzam bağlanma afinitesi nedeniyle lipolizi doğrudan destekleme yeteneğine sahip olmalıdır. Çoğu anabolik steroidler artmış bir metabolik hızı destekleyebilir, ancak çok azı doğrudan yağ kaybını destekleme eğilimindedir ve Parabolan bunu kayda değer bir oranda teşvik etme eğilimindedir.

Bahsedilen özelliklerin hepsi Parabolan'ı dikkate değer bir anabolik steroid yapar, ancak Trenbolone hormonunu paketin geri kalanından gerçekten ayıran başka bir şey taşır. Bu anabolik steroid, yem verimliliğini veya besin etkinliğini dikkat çekici şekilde artırma yeteneğine sahiptir. Bu, Fina peletlerinin, piyasaya daha yüksek bir getiri sağlamak için onları sığır etmeden kısa bir süre önce sığırlara tatbik edilmesinin nedeni. Yem verimliliğini artırarak, bu son besinleri, aksi halde olduğundan daha değerli hale getirir. Tükettiğimiz her gram protein, yağ ve karbonhidrat daha yüksek oranda kullanılır, daha az israf ve daha büyük bir fayda elde edilir. Bakmak için iyi bir yol, cebinizdeki para kadar. Sahip olduğunuz her bir dolar ile on dolar değerinde mal ve hizmet satın alabileceğinizi düşünün. Belki hafif bir aşırı basitleştirme, ama o kadar uzakta değil.


Etkileri


Steroidin işlevlerini ve özelliklerini anlayarak, Parabolan etkilerinin dikkate değer bir şey olmadığını görmek oldukça kolay olmalıdır. Bu nedenle dikkat çeken, Parabolan'ın etkileri, hemen hemen her tür döngüde steroid kullanıcısına faydalı olacaktır.

Parabolan'ın özellikleri sayesinde, tüm zamanların en iyi kesim steroidlerinden birine sahibiz. Aslında, çoğu Trenbolone hormonunu kullanacağı zaman kesmektir. Bu amaç için çok etkili olan birçok rekabetçi vücut geliştiricisi, onsuz bir gösteri için hazırlanmayacaktır. Parabolanın tek başına yağ kaybı etkisi, bu kullanım aşamasında bu steroidi faydalı kılar, ancak burada bitmez. Diyet yaptığımız ve diyetimizin ne kadar iyi planlandığı önemli değil, fakat diyet yaptığımızda bazı kas kütlesini kaybedeceğiz. Vücut yağlarını yakmak için tükettiğimizden daha fazla kalori yakmamız gerekir ve bu gerekli eylem, bizim zayıf dokuyu riske sokar. Vücut, bir noktada yağsız kas kütlesinden ihtiyaç duyduğu şeyi çekecek ve bu, elde ettiğimiz zayıflık için çok doğru olacaktır. İnsan vücudu, vücut yağından ziyade kas kütlesini acil olarak yağdan tasarruf etmek amacıyla yakmaya başlayacaktır. Vücudumuzun doğal iç işlevinin bir parçasıdır. Neyse ki vahşi güçlü anabolik doğası nedeniyle Parabolan kullanımı bu kas kütlesini koruyacaktır. Şimdi daha fazla vücut yağ yakacağız ve daha büyük miktarda yağsız kas kütlesini koruyacağız, ancak Parabolan'ın kesim üzerindeki etkileri oralarda bitmiyor. Trenbolone hormonu, başka hiçbir şey gibi bir fiziği sertleştirecektir. Aslında, birçok başka steroidi birlikte birleştirebilir ve Trenbolone'un iklimlendirme etkilerini alamazsınız. Bir kez yeterince yalın, daha sert, daha vasküler ve daha tanımlanmış görüneceksiniz.

Birçok Trenbolone muazzam bir kesim steroid, ama aynı zamanda harika bir bulking steroid. Unutmayın, Parabolan gerçek yaşam eylemine dönüşen delice yüksek bir anabolik derece taşır. Diğer bazı steroidler ile daha fazla gerçek kitle ya da ağırlık elde etmek mümkün olacaktır, ancak bu yüksek oranda östrojenik aktiviteye bağlı olarak çok fazla su ağırlığı ve daha fazla vücut yağı içerecektir. Trenbolone, Parabolan kullanımından dolayı kazanılan her son onsun östrojenik doğasını taşıdığından, saf yağsız kas dokusu olacaktır. Parabolan tarafından sağlanan metabolik iyileştirme nedeniyle, kişi mevsim boyunca daha az vücut yağı kazanacaktır. Bu, hiçbir vücut yağ alımının gerçekleşmeyeceği anlamına gelmez. Herhangi bir notanın yağsız kas kütlesini kazanmak için, kalorik bir fazlalık tüketmeliyiz ve bu da vücut yağ kazanımını teşvik edecektir. Sezon dışı dönemde başarının anahtarı, bu yağ kazanımını mümkün olduğunca kısıtlamak ve aynı zamanda yeni kas kütlesi kazanmaktır. Kalori tüketimindeki az bir artış, karbonhidrat tüketimini sadece ihtiyacınız olan şeyle sınırlayan ilk adımdır ve Parabolan gibi steroidlerin eklenmesi üçüncü aşamadır.

Parabolan'ın etkileri kesim ve kitlesel tanıtımla bitmiyor. Bu steroid, pek çok steroidden daha iyi kas dayanıklılığını artıracaktır. Ayrıca, bireyin genel iyileşme oranını önemli ölçüde artıracaktır. Birey hızlı bir şekilde dışarı çıkmayacak ve sert, yoğun egzersiz ya da aktiviteden daha hızlı bir hızda iyileşecektir. Güçlü androjenik aktiviteye bağlı olarak, birey bu steroidin aynı zamanda mukavemet artışlarını arttırdığını da keşfedecektir. Aslında, bazıları bir kesim aşamasında hafif bir artış fark edebilir. Tabii ki, çoğunun hepsi, kuvveti keserken bir dereceye kadar azalır, ama daha çok, aksi halde diyet yapmaktan koruyacaktır. Parabolanın bu etkileri, gelişmiş dayanıklılık, iyileşme ve güç nedeniyle, atletik performans için harika bir steroid olabilir. Bununla birlikte, bazı kişiler kardiyovasküler dayanıklılıktaki düşüşleri bildirmektedir. Ancak, herkesi bu şekilde etkilemez. Birçoğu Parabolan'ın olumlu etkilerinden zevk alır.


Yan etkiler


Parabolan, en çok yan etki dostu anabolik steroid dediğimiz şey değil. Parabolanın yan etkileri kuşkusuz olasıdır, ancak genellikle orantısız şekilde dışarı üflenirler. Bu, steroid karşıtı bir duyguya maruz kalanlar tarafından yapılan yaygın bir uygulamadır, ancak Parabolan'ın yan etkileri durumunda, çoğu zaman en büyük suçlu olan steroid kullanıcılarıdır. Bu steroid bazı yaygın steroid yan etkileri taşıyacaktır. Bununla birlikte, mümkün olsa da, Trenbolone hormonuna özgü bir parça olma eğilimindedir. Bu etkiler yüksek oranda cevaba bağlıdır. Doz bir rol oynayabilir, ancak yanıt birincil faktördür. Bu etkiler kuvvetli bir şekilde telaffuz edileceğinden, bu etkilerin gerçekleşmemesi durumunda Trenbolone'un iyi olmadığını varsaymak yanlış olmaya başladı. Bu delice bir düşünce şeklidir. Diğerleri steroid anabolik steroid deneyiminiz olmadıkça kullanılmamalıdır. Yine, bu çılgın düşünce. Eğer zayıf bir yanıt vericiyseniz, steroid kullanımınızın ilk yılında veya yirminci yüzyılda zayıf bir cevaplayıcı olacaksınız. Parabolan'ın yan etkilerini anlamak için onları bilmeniz gereken her şeyle birlikte onların saygın kategorilerine ayırdık.


Östrojen

Parabolan aromatize etmez ve östrojenik aktivite taşımamaktadır. Bununla birlikte, güçlü bir progestin yapısı nedeniyle bu steroid ile östrojenik yan etkiler hala mümkündür. Su tutulması endişe vermeyecektir, ancak bazı erkeklerde hassasiyete bağlı olarak jinekomasti mümkün olacaktır. Östrojenik aktivite olmamasına rağmen, progesteron, jinekomastiye yol açan meme dokusunda östrojenik mekanizmayı simüle etme yeteneğine sahiptir. Bu tür eylemlerden korunmak için, bazı erkeklerde bir östrojen önleyici ilaca ihtiyaç duyulabilir, ancak çoğu onsuz iyi olacaktır. Yine, duyarlılık birincil konu olacaktır.


Androjenik

Trenbolon hormonu yüksek derecede androjeniktir ve sonuç olarak, Parabolan'ın yan etkileri güçlü ilgili etkileri içerebilir. Parabolanın bu tür yan etkileri, erkek tipi kellik ve vücut kılı büyümesine yatkın olanlarda akne, hızlandırılmış saç dökülmesidir. Bu etkiler genetik yatkınlıklarla bağlantılı olacak, ancak hormonu kullanan birçok erkekte oldukça mümkündür. Bu tür yan etkilerle mücadele etmek için, bazıları bir 5-alfa redüktaz inhibitörü kullanmak için cazip olacaktır. Bununla birlikte, Trenbolon hormonu, 5-alfa redüktaz enzimi tarafından metabolize edilmez ve ilgili inhibitörlerin, hormonun androjenisitesini azaltmada kayda değer bir etkisi olmayacaktır.

Parabolan'ın androjenik yapısı nedeniyle, kadınlar bu steroid ile takviye edildiğinde virilizasyon semptomları çok olasıdır. Virilizasyon semptomları vücut tüylerinin büyümesini, vokal akorların derinleşmesini ve klitoral büyümeyi içerebilir. Bu steroidi kullanan kadınların çoğu, düşük dozlarda bile bir dereceye kadar böyle semptomlar yaşayacaktır. Kullanım başlangıcında kesilirse bu tür semptomları tersine çevirmek oldukça olasıdır, ancak eğer yerleştirilmelerine izin verilirse genellikle kalıcı hale gelecektir. Bu nedenle, anabolik steroidler kullanılacaksa, çoğu kadın daha düşük virilizasyon skoru ile steroidler aramaya teşvik edilir. Kullanılmış. Bu tür bileşikler yaygın olarak düşük dozlarda Anavar (Oxandrolone) ve Primobolan (Methenolone) yanı sıra Winstrol (Stanozolol) ve muhtemelen Equipoise (Boldenone Undecylenate) içerir.


Kardiyovasküler

Parabolan kolesterol üzerinde kayda değer olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Pek çok anabolik steroid, özellikle de çoğu oral steroidler kadar güçlü değil ama yeterince önemlidir. Yüksek tansiyon da mümkündür, ancak kolesterol birincil sorun olacaktır. Bu nedenle Trenbolone hormonu ile takviye edilirken kolesterol dostu olan sağlıklı bir yaşam tarzı zorunludur. Zaten yüksek kolesterol veya tansiyon hastalığınız varsa, bu steroid kullanmamalısınız. Kullanım için yeterince sağlıklıysanız, diyetinizin kolesterol dostu, doymuş yağlar ve basit şekerler düşük ve omega yağ asitleri açısından zengin olmasını sağlamalısınız. Ayrıca, rutininize bol miktarda kardiyovasküler eğitim verdiğinizden emin olmalısınız. Anabolik steroidler kullanırken sağlığınızı korumak çok önemlidir ve bu steroid ile mümkün olduğunca fazla, ama sizin için biraz çaba harcanacaktır.


Testosteron

Tüm anabolik steroidler doğal testosteron üretimini bastırır. Bununla birlikte, baskılama oranı bir steroidten diğerine büyük ölçüde değişir. Trenbolone durumunda, bastırma oranı aşırı olacaktır. Bu nedenle, Parabolan ile takviye eden tüm erkeklerin planlarına ekzojen testosteron katmaları teşvik edilir. Ekzojen testosteron dahil edilmemesi, düşük testosteron durumuna yol açacaktır. Böyle bir durum, fiziksel, zihinsel ve cinsel sağlığınızı etkileyebilecek çeşitli rahatsız edici semptomlarla birlikte gelebilir. Pek çoğu, cinsel olarak ilişkili semptomlardan muzdarip olmadıkları takdirde, seviyelerinin düşük olmadığını varsaymaktadır, ancak bu doğru değildir. Ayrıca, böyle bir durum son derece sağlıksızdır. Ekzojen testosteron dahil zorunludur.

Tüm anabolik steroid kullanımı sona erdiğinde, doğal testosteron üretiminiz yeniden başlayacaktır. Döngünün sonunda, çoğu bir Post Cycle Therapy (PCT) planı uygulamaya teşvik edilir. Bu doğal üretimi daha büyük bir hızda uyaracak ve genel iyileşme süresini büyük ölçüde azaltacaktır. Seviyenizi kendi başına normale döndürmeyecek. Dünyada bunu yapabilecek bir PCT planı yok. Bununla birlikte, iyileşme oranını iyileştirecek ve seviyeleriniz doğal olarak artmaya devam ederken uygun vücut fonksiyonu için yeterli testosterona sahip olmanızı sağlayacaktır.

Önemli bir not, doğal iyileşme önceden var olan düşük testosteron durumunun olmadığını varsayar. Ayrıca yanlış kullanım veya sorumsuz destek uygulamaları nedeniyle Hipotalamik-Pituiter-Testis Eksenine (HPTA) ciddi bir hasar verilmediğini varsayar.


hepatotoksik

Trenbolon hormonu genellikle hepatotoksik steroid değildir. Bir toksisite seviyesi mümkündür, ancak son derece yüksek dozlarda steroid ile sınırlı gibi görünmektedir. Parabolan kullananların çoğu karaciğere herhangi bir stres veya hasar vermeyecektir.


Tepki

Parabolanın son yan etkileri, ağırlıklı olarak hormona verilen zayıf yanıttan kaynaklanan dört reaksiyonu içerir. Olumlu yanıtlayıcıysanız, aşırı yüksek dozlarda bu etkilere karşı avlanabilir. Bununla birlikte, gerçek bir negatif cevaplayıcı, dozdan bağımsız olarak bu tür etkilerin sıklıkla ortaya çıkacağını gösterir. Parabolan'ın yanıt temel yan etkileri anksiyete, uykusuzluk, gece terlemeleri ve hızlı kalp atış hızını içerir ve çok aşırı olabilirler. Trenbolone hormonunu kullanamayan kimseler olmayacak kadar çok telaffuz edilebilirler. Çoğu erkek hormonu oldukça iyi tolere etse de, çoğu erkek Trenbolon'u çoğu anabolik steroidden daha fazla kullanamayacaktır.

Parabolinin yanıt yan etkisinden dolayı, Trenbolone hormonunu ilk kez kullandığınızda, kullanmanız gereken tek şey Trenbolone Asetattır. Yanıt etkileri yüksek oranda meydana gelirse, kullanımdan vazgeçebilirsiniz ve birkaç gün içinde kaybolurlar. Parabolan kullanıyorsanız, büyük esteri nedeniyle, devam etmeden sonra bile olumsuz etkilerin ortadan kalkması için birkaç hafta beklemeniz gerekecektir.


Siparişinizi takip etme

 • İstediğiniz öğeleri, miktarları ve hedef ülkeyi tanımlama
 • Tüm detayları onaylamak ve sipariş vermek.
 • Gönderdiğimiz teklifin alınması ve ulaştırılması tavsiye edilir
 • Sipariş için ödeme yaparak, irtibat kişisi / şirket, adres, cep telefonu numarası, posta kodu ve özel gereksinimler gibi ayrıntılı iletişim bilgilerini bize bildiriniz.
 • Kargo kargo dikkat genellikle bir gün sonra ödeme aldıktan sonra olur, ama biz size ayrıntılı düzenleme ve mal takip her zaman bilgilendirecektir.
 • Herhangi bir zamanda kalite ve işlev açısından herhangi bir sorun veya sıkıntı için bizimle irtibata geçiniz. Görüşleriniz çok takdir edilecektir!

Ayrıcalıklarımız

Yüksek kalite ve iddialı fiyat

 • Standart: Kurumsal Standart
 • Tüm Saflık% 99
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir


Hızlı ve güvenli teslimat

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
 • Güvenli ve gizli sevkiyat. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri
 • Gümrük geçiş oranı ≥% 99
 • Biz çok hızlı ve güvenli ürünlerimizi gemi yardımcı olabilir kendi ajan / remailer / distribütörü var ve biz transfer için hisse senedi var

Dünyadaki müşteriler

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterileri rahat hissettirir, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
 • Piyasa geri bildirimi ve mal geri bildirimi takdir edilecektir, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerden güven ve övgü kazanır.

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Whatsapp: +86 13410121786
Skype: cathy11005
Email: cathy@haiwenbiotech.com .

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Cathy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)