Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co, Ltd

Ham Steroid tozu ve enjektabl ve oral sıvılar, SARM'ler, peptidler, ilaç hammaddeleri Profesyonel Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone Steroid

Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu

iyi kalite Testosteron steroid satış için
iyi kalite Testosteron steroid satış için
En çok satan, çok dürüst ve yüksek kaliteli ürünler satıyor, şiddetle tavsiye!

—— Joseph Soyza

Bunun ötesinde, belirtilenden daha hızlıydı, hepsini tatmin etti!

—— Peter Wanjohi

teşekkür ederim, hızlı öğe, çok hızlı причём

—— sello nicholas

Ben sohbet şimdi

Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu

Çin Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu Tedarikçi
Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu Tedarikçi Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu Tedarikçi

Büyük resim :  Vücut Geliştirme İçin Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler Tozu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HW Trenbolone Steroid
Sertifika: GMP,SGS,UKAS,ISO
Model numarası: Farmasötik Sınıf Trenbolone Steroid

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çanta veya gereği olarak
Teslim süresi: 1-2 iş günü içinde ödeme makbuzu üzerine
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000kgs / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Renk: Beyaz veya neredeyse sarı kristal toz Ürün düzeyi: ilaç sınıf
MF: C30H44O3 MW: 364,91
Saflık: % 99 CA'LARI: 13103-34-9
anahtar kelimeler: Trenbolon Steroid, Metiltrienolon, Metiltrienolon tozu, Metiltrienolon hormon tozu, ham Metiltrienol İşlevi: İlaç malzeme, Steroid Hormon, Anabolin. Bir erkeklik hormonu ve anabolik hormonlar

Vücut Geliştirme CAS 10161-34-9 için Tren Ace Trenbolone Steroid Asetat Anabolik Steroidler tozu


Equipoise İşlevleri ve Özellikleri:
Equipoise (Boldenone Undecylenate) testosteronun yapısal olarak değiştirilmiş bir şeklidir. Karbon bir ve iki pozisyonda eklenen bir çift bağda çok hafif bir değişikliktir. Bu çift bağ, hormonun androjenisitesinin yanı sıra östrojenik doğayı da büyük ölçüde azaltır. Daha sonra, vücuda verildiğinde bir kez hormonun salınımını kontrol etmekten sorumlu olan çok büyük veya uzun Undesilenate estere bağlanır. Undesilenate ester, enjeksiyondan yaklaşık 3-4 gün sonra Boldenon'da bir pik salınımına izin verir ve yaklaşık 21 gün boyunca takip edilmesi için hormonun yavaş bir şekilde sürekli salımı sağlanır.

Yapısal değişiminden dolayı, Equipoise sadece testosteron oranını yaklaşık% 50 oranında aromatize eder. Östrojenik yan etkiler mümkündür, ancak olasılıklar testosteron ile karşılaştırıldığında kişinin iyiliği içindedir. Testosteron gibi bir kitlesel yapıcı kadar güçlü değildir, hatta yakın değildir, ancak azalan estrojenik aktivite, bireyin takviye yoluyla daha temiz kazanımlar yapmasına izin vermelidir.

Equipoise, testosteron ile doğrudan geliştirme özellikleriyle ilgili birçok benzerliği paylaşmaktadır. Ortak paylaşımlı özellikler arasında, protein sentezi, kaslarda azot retansiyonu, glukokortikoid hormonları inhibe etme ve IGF-1 çıkışını artırma becerisi bulunmaktadır. Equipoise ayrıca, tüm anabolik steroidler tarafından paylaşılan bir özellik olan kırmızı kan hücresi sayısının artmasıyla iyi bilinir. Bununla birlikte, Equipoise'un kırmızı kan hücresi sayısını ne kadar artırabileceğine dair kaygılar gündeme gelmiştir. Ancak mevcut veriler, bunu yalnızca çok uzun süreler boyunca aşırı yüksek doz kullanımıyla ilgili bir endişe olarak destekleme eğilimindedir. Birçok yönden Equipoise tarafından sağlanan kırmızı kan hücrelerindeki artış hızlı ve hızlı olabilir, ancak sorumlu bir şekilde kullanıldığında çoğu anabolik steroid ile karşılaştırıldığında önemli bir avantaj veya dezavantaj göstermeyebilir. Şüphesiz, herhangi bir sporcu için hücre üretimindeki ılımlı bir artış çok avantajlı olacaktır.

Equipoise Etkileri:
Equipoise etkileri oldukça basittir. Bu, çoğu kullanıcı için dikkate değer bir anabolik aktiviteyi temiz ve eşit bir şekilde sunan, genellikle iyi tolere edilen bir anabolik steroiddir. Performans geliştirme kullanımının dışında, Boldenone bir süre için insan sınıfı steroid olarak bazı başarılar elde etti. Steroid, kas erimesi hastalıkları ve osteoporozu tedavi etmede bazı başarılar elde etti, ancak sonuçta diğer steroidal seçeneklere yol açacaktı. Bir veteriner steroid olarak Equipoise, atlarda kullanımı için iyi bilinir, bu nedenle "Equipoise" adı ve "Binicilik" kelimesine olan benzerliği. EQ, genellikle, steroidin iştahı artırma yeteneğinden dolayı, yağsız vücut ağırlığını artırmak için atlara verilir. Equipoise kullanan pek çok performans arttırıcı sporcu arasında artan bir iştah artışı da göze çarpmaktadır, ancak bu durum herkesi aynı şekilde etkilememektedir. Anabolik steroid kullanan birçok kişi iştahta artış bildirmez, son derece bireysel olma eğilimindedir, ancak ihtiyaç duyulan kaloriyi tüketmeye çalışanlar için yararlı olabilir.

Sezon dışı hacimli bir steroid olarak Equipoise, kaliteli yağsız kitle kazançları ekleyebilir, ancak bir gecede gelmeyecek ve birçok anabolik steroidin yetersiz kalacaktır. Deca Durabolin gibi steroidler, Anadrol ve Dianabol gibi steroidler gibi daha büyük kütle sonuçları üretecektir; Bununla birlikte, ikinci ikisine çoğu zaman büyük miktarda su tutma eşlik eder. Bununla birlikte, bazı sporcular, Equipoise, bir baz steroid olarak değil, toplam sezon dışı yığına eklendiğinde, daha yüksek sezon dışı kazanımlar rapor ettiler. İştah bastırma bir sorunsa, bu steroid sezon dışı büyüme için gereken fazla kaloriyi tüketmenize yardımcı olabilir. Tabii ki, bu muazzam bir kitlesel yapı steroidi olmamasına rağmen, bazıları için istedikleri tüm kütleyi üretebilir. Anabolik steroid kullanan herkes büyüklükte büyük kazançlar arıyor.

Equipoise ayrıca güçteki artışları teşvik etmek için iyi bir şekilde not edilmiştir. Dayanıklılıktaki bir artış, sezon dışı bir kitle planına çok faydalı olabilir, ancak belki de atletik performansın geliştirilmesinde daha faydalı olabilir. Ne yazık ki, son derece uzun tespit süresi, birçok sporcunun EQ kullanmasını yasaklayacaktır. Toplam algılama süresi beş aya kadar uzayabilir. Bununla birlikte, steroid kesinlikle sporcuya, mukavemet artışı değil, aynı zamanda kas dayanıklılığında kayda değer bir artışta çok sayıda avantaj sağlar. İyileşme de geliştirilmelidir. İstenen kullanım amacına bakılmaksızın, Equipoise'a eşlik eden herkes bu avantajlardan yararlanacaktır.

Equipoise ayrıca bir kesim steroidi olarak da kullanılabilir; Aslında, bu en yararlı kullanım noktası olabilir. Bu anabolik steroid yağsız kas kütlesinin mükemmel bir koruyucu maddesidir. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğinizden daha fazla kalori yakmanız gerekir, kalorik bir eksiklik içinde olmanız gerekir ve bu anabolik steroid kullanımı ile veya olmadan gerçekte geçerlidir. Ne yazık ki, bir kalori açığı, bizim enerji taleplerimizi yağsız dokudan karşılamak için ihtiyaç duydukları şeyi alacağından, yağsız kas dokusunu riske atıyor. Uygun diyetler, yağsız kas kütlesini büyük ölçüde koruyabilir, ancak sadece bu kadar ileri gidebilir. Bir anabolik steroid kullanılmadan, bazı kas kütlesi sonunda ve kaçınılmaz olarak kaybolur. EQ, sizi zayıf dokudaki bu kayıptan büyük ölçüde koruyacak ve aynı zamanda fiziksel üzerinde çok güzel iklimlendirme etkilerinin olduğu gösterilmiştir. Bu etkiler, Masteron (Drostanolone) veya Trenbolone gibi aromatik olmayan bir steroid ile birleştirildiğinde büyük ölçüde artacaktır. Bununla birlikte, rekabetçi bir vücut geliştirme yapısının çoğu kesme planı sırasında, EQ yaygın olarak kullanılırken, normalde sadece kesme döngüsünün ön ucunda kullanılır. Normal olarak, muhtemel östrojenik aktiviteye bağlı olarak planın sonraki yarısı boyunca kesilecektir. Total östrojenik aktivite düşük olmakla birlikte, bu destek fazı sırasında herhangi bir ve tüm estrojenik aktivite normal olarak önlenir veya en azından mümkün olan en düşük noktaya indirgenir.

Depolama nasıl yapılır?

- Metribolonun oda sıcaklığında 30 derece C altında saklanması önerilir.
- İlacını direkt güneş ışığından, ısıdan ve nemden uzak tutun.
- İlacın çocukların görüşüne ve erişmesine izin vermeyin.


"Neden sizden sipariş vermeliyim? " Bu soruyu defalarca soruyorum, o yüzden hakkımızda birkaç gerçekleri kontrol edelim:
1. En kolay ve en güvenli ödeme yöntemleri.
2. Dostu ve profesyonel destek. Hafta sonları bile günlük çevrimiçiiz
3. Nakliye konusunda endişelenmenize gerek yok - biz büyücüleriz! Siparişinizi nasıl elinize nasıl alacağınızı biliyoruz. Belirtilen "steroid" olarak hiçbir şey ile, açıkça gemi. Sadece isimler, başka bir şey yok!
4. Söz yok ... deneyim ve gerçekler bizim için konuşur. Politikamız çok kolay. ABD'ye başarı oranımız% 99'un üzerindedir. Eğer bize iyi bir adres sağlamanız durumunda, vitesinizi zamanında ve güvenli bir şekilde alacaksınız.
5. Birkaç aydır burada değiliz! Çok uzun zamandır sorun olmaksızın steroidleri nasıl alacağınızı her türlü yolla keşfetmeye çalışıyorduk - şimdi burada% 99 başarı sunumu sunuyoruz.
6. Dürüstüz. Biz vücut geliştiriciler, emekli rakipleriz, bu yüzden biz de biraz dişli kullandık! Yardıma mı ihtiyacınız var? Devam edin, müşterilerimize çevrim yapısına yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Bize dair birkaç gerçek bilgiyi okuduğunuz için teşekkür ederiz ve her zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


teslim
Siparişler pazartesiden cumartesiye her gün gönderilir. Teslimatı çok ciddiye alıyoruz ve alabildiğimiz her şeyi yapıyoruz, böylece siparişiniz güvenli bir şekilde kapılarınıza ulaşıyor. Lütfen tatillerinde gemi yapamayacağımızı anlayın.
Not: Siparişinizin ne zaman gönderileceğini lütfen bize sormayın. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve her ücretli emir bizim önceliğimizdir. Siparişiniz gönderildikten sonra size bildirilecektir.
Siparişin bana ulaşması ne kadar sürer? "Siparişiniz gönderildi" e-postasını aldıktan sonra deneyim 7-20 gün sürer.
Teslimat maliyeti? Bu, sepet fiyatınıza bağlıdır. Kargo fiyatı, sepetinizde görüntülenecektir - ihtiyacınız olan tüm ürünleri ekledikten sonra, alışveriş sepetinizi kontrol edin.
Takdire ne dersin? Bunun için endişelenme. Şirket adı veya steroid ile ilgili kelime olmayacak. Onu çok ciddiye alıyoruz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz. Nooone parsel içinde ne olduğunu asla bilemez. Sadece biz ve siz.
Teslimat başarı oranı size ne olacak? Deneyimlerimiz% 99 diyor. Ne yaptığımızı biliyoruz, bu yüzden en iyisiyiz.
İzleme kodunu sunuyor musunuz? Evet yaparız.
Lütfen parselinizle ilgilenin ve siparişin 20 gün içinde gelmemesi durumunda hemen bize ulaşın, böylece size yardımcı olabiliriz.

Ben ABD'den değilim, sipariş verebilir miyim?
- Evet yapabilirsin. Her gün dünyaya gönderiyoruz.
Bu site yasal mı, gerçek mi?
- Eğer bize sadece küçük sipariş verdiğimize inanmıyorsanız, bizi kontrol edebileceksiniz ve bahse gireriz yine sipariş vereceksiniz! ;) Ayrıca bizim değerlendirmeleri kontrol etmek için çekinmeyin, onlar 950 üzerinde ve büyüyor!
Ürünleriniz gerçek mi?
- Evet, biz üreticileriz.
Herhangi bir fiyat indirimi sunuyor musunuz?
- 1 000 ABD Doları'nın üzerinde olduğunda, bir fiyat indirimi sunabiliriz. Bizimle iletişime geçin!
Siparişimi takip edebilir miyim?
- evet, takip numaranızı sağlayabiliriz ve sevk edildikten sonra 5 gün sonra kolayca izleyebilirsiniz.
Sana nasıl güvenebilirim ? Yasal mısın? Yorumlar
- Müşterilerimizin çoğu önce küçük siparişle bizi kontrol ettiler, işte böyle. Şeker satmıyoruz, gerçek vites satıyoruz ve bu kolay değil.
Siparişleri nasıl gönderirsiniz, nasıl paketlenir?
- İsteğe bağlı en üst seviyede, hiç kimse ne sipariş ettiğinizi bilmiyor. Sizi (müşteri) GÜVENLİ tutmak için tüm bilgileri, ödeme takiplerini silmekteyiz.
- Nasıl? Bizim yöntemimiz bizim yöntemimiz, herhangi bir bilgi paylaşmıyoruz, ürünü aldıktan sonra nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz (başarı, güvenlik nedeniyle klasik yayını tercih ediyoruz)
Fiyatlar neden bu kadar düşük?
- Vitesimiz 5. elden değil. Bizler yasadışı, gerçek maddeler için uygun fiyatlar sunabilmemiz için onları düz yapan kaynaklardan (laboratuarlar) dolandık.
Toplu olarak sipariş vermek istiyorum, mümkün mü?
- Evet öyle. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.
Gemin Nerede ?
- Hongkong, Shenzhen, Şangay
Siparişim ne zaman gönderilecek?
Güvenli nedenlerden dolayı haftada bir kez gönderiyoruz. Lütfen buna saygı duy. Teslim başarı oranımız% 99'a yakın olduğundan, ne yapacağımızı biliyoruz.
Bir parça kodunu ne zaman sorabilirim?
- Sipariş durumunuz "gönderildikten" sonra bir parça kodu sormaktan çekinmeyin, sipariş numaranızı belirtin ve geri cevap vereceğiz.
ABD'ye ne kadar sürer?
- genellikle 7-20 gün, usps geç ise ve bu bazen 30 güne kadar olur.
Avrupa'ya teslim süresi?
- Genellikle 3-5 iş günü. Az sayıda 5-10 gün
Kanada ve Avustralya'ya mı gönderiyorsunuz?
Evet yaparız. Teslimat başarı oranı% 90'dır. Teslimatı garanti etmiyoruz.
Dropshipping hizmetleri sunuyor musunuz?
Evet yaparız. Daha fazla bilgi için bize e-posta gönderin.
Siparişim gelmezse ne olur?
- Eğer posta hizmeti veren tarafın hatalı olması ya da tam adres olmamasından dolayı hata meydana gelmesi durumunda, yapmayız. Sipariş durdurulduğunda, olmasa bile, paramı geri vereceğim veya yüzümde bir gülümseme ile siparişinizi yeniden göndereceğim.
Omg, cevap vermiyor! Ben şimdi ne yapacağım?
- Sakin ol, spam klasörünü aç veya bekle, çünkü ben Pekin saatinde çalışıyorum ve ben de yiyorum, uyu. Genellikle tüm e-postalarıma cevap veririm. 24 saat içinde, çoğu durumda 12 saatte.
İyi bir müşteri olduğumda herhangi bir fiyat indirimi alabilir miyim?
- Bizimle uğraşan her müşteriyi takdir ettiğimizden, ödeme kodlarını düzenli olarak gönderiyoruz. Referal programımız aracılığıyla arkadaşlarınıza bizi tavsiye ederseniz, fiyat indirimi de alacaksınız.

Popüler Steroid
1 Testosteron Enantat CAS: 315-37-7
2 Testosteron Asetat CAS: 1045-69-8
3 Testosteron Propionat CAS: 57-85-2
4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8
5 Testosteron Phenylpropionate CAS: 1255-49-8
6 Testosteron İzokaproat CAS: 15262-86-9
7 Testosteron Decanoat CAS: 5721-91-5
8 Testosteron undekanoat CAS: 5949-44-0
9 Sustanon 250
10 1-Testosteron Cypionate
11 Turinabol CAS: 855-19-6
12 Oral Turinabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolone CAS: 521-18-6
14 Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3
15 Nandrolone Cypionate CAS: 601-63-8
16 Nandrolone Phenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8
17 Boldenone Asetat CAS: 2363-59-9
18 Boldenone Undesilenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Metenolon Asetat (Primobolan) CAS: 434-05-9
22 Metenolon Enantat CAS: 303-42-4
23 Trenbolon Asetat CAS: 10161-34-9
24 Trenbolone Enantat
25 Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS: 23454-33-3
26 Epiandrosterone CAS: 481-29-8

Oral steroid
27 Anavar CAS: 53-39-4
28 Anadrol CAS: 434-07-1
29 Winstrol CAS: 10418-03-8
30 Dianabol CAS: 72-63-9
31 Superdrol CAS: 3381-88-2

Anti-Östrojen
32 Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
33 Klomifen Sitrat (Clomid) CAS: 50-41-9
34 Toremifen Sitrat (Fareston) CAS: 89778-27-8
35 Femara CAS: 112809-51-5
36 Aromasin CAS: 107868-30-4
37 Proviron CAS: 1424-00-6
38 Arımıdex CAS: 120511-73-1
39 CAS: 566-48-3
40 Cabergoline (Caber) CAS: 81409-90-7
41 Finasterid CAS: 98319-26-7
42 Dutasteride CAS: 164656-23-9

SARM
43 Ostarin (MK-2866) CAS: 841205-47-8
44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0
45 Andarin (S4) CAS: 401900-40-1
46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4
47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0
48 RAD140 CAS: 118237-47-0
49 SR9009 CAS: 1379686-30-2
50 YK11 CAS: 431579-34-9

Seks Geliştirme
51 avanafil CAS: 330784-47-9
52 Vardenafil CAS: 224785-91-5
53 dapoksetin CAS: 119356-77-3
54 Tadalafil CAS: 171596-29-5
55 CAS: 171599-83-0
56 Vardenafil Hidroklorür CAS: 431579-34-9
57 Dapoksetin hidroklorür CAS: 431579-34-9
58 Yohimbin hidroklorür CAS: 65-19-0

İlaç Aracısı
59 T3 CAS: 55-06-1
60 T4 CAS: 51-48-9
61 Etil Oleat (EO) CAS: 111-62-6
62 Benzil Alkol (BA) CAS: 100-51-6
63 Benzil benzoat (bb) CAS: 120-51-4
64 Üzüm Çekirdeği Yağı (GSO) CAS: 85594-37-2
65 2,4-Dinitrofenol (DNP)
66 1,3-Dimetilpentilamin (DMAA) CAS: 13803-74-2
67 4-Acetamidophenol (Parasetamol) CAS: 103-90-2
68 Tauroursodeoksikolik Asit (TUDCA) CAS: 14605-22-2
69 Dekstrometorfan Hidrobromür (DXM) CAS: 6700-34-1

  1. 5 yerden dünya çapında nakliye.
  2. Sadık müşteriler için indirimler.
  3. Güvenli ödeme seçenekleri.
  4. Bitcoin kabul edildi.
  5. 7/24 Müşteri desteği.
  6. Önceden reçete yok.
  7. Asgari sipariş yok.
  8. Gizli teslimat.


Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Whatsapp: +86 13410121786
Skype: cathy11005
Email: cathy@haiwenbiotech.com

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Cathy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)