Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co, Ltd

Ham Steroid tozu ve enjektabl ve oral sıvılar, SARM'ler, peptidler, ilaç hammaddeleri Profesyonel Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerlokal anestezik ajanların

Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3

iyi kalite Testosteron steroid satış için
iyi kalite Testosteron steroid satış için
En çok satan, çok dürüst ve yüksek kaliteli ürünler satıyor, şiddetle tavsiye!

—— Joseph Soyza

Bunun ötesinde, belirtilenden daha hızlıydı, hepsini tatmin etti!

—— Peter Wanjohi

teşekkür ederim, hızlı öğe, çok hızlı причём

—— sello nicholas

Ben sohbet şimdi

Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3

Çin Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3 Tedarikçi
Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3 Tedarikçi Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3 Tedarikçi Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3 Tedarikçi Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3 Tedarikçi Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3 Tedarikçi

Büyük resim :  Uzun Etkili Lokal Anestezik Ajanlar Bupivakain Hidroklorür CAS 14252-80-3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HW Local Anesthetic Agents
Sertifika: GMP,SGS,UKAS,ISO
Model numarası: 14252-80-3 Lokal Anestezik Ajanlar

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: folyo çanta veya gereği olarak
Teslim süresi: 1-2 iş günü içinde ödeme makbuzu üzerine
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000kgs / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 14252-80-3 Tahliller: % 99
MF: C18H28N2O.ClH MW: 324,89
Görünüm: Beyaz kristal Min sipariş miktarı: 10 gram
anahtar kelimeler: Lokal Anestezik Ajanlar, Adrenal korteks hormonu, antienflamatuar, anti-ilaç ve anti alerjik, Farmas İşlevi: steroid tozu, testosteron tozu, testosteron hormon tozu, ham hormon tedarikçisi, steroid tozu kaynak

% 99 Test Kitle Ağrı Bupivakain Hidroklorür Lokal Anestezik Ajanlar CAS NO .: 14252-80-3


Temel bilgiler

CAS 14252-80-3
Tahliller % 99
MF C18H28N2O.ClH
MW 324,89
Görünüm Beyaz kristal
minimum sipariş miktarı 10 gram

Açıklama

Bupivakain hidroklorür enjeksiyonu, USP, lokal infiltrasyon, periferik sinir bloğu ve kaudal ve lomber epidural bloklar yoluyla enjeksiyon için steril izotonik solüsyonda mevcuttur. Bupivakain hidroklorür enjeksiyonunun çözümü, USP otoklavlanabilir. Çözüm açık ve renksiz.


Endikasyonları


Bupivakain% 0.25 ve% 0.5'lik solüsyonlar lokal anestezi üretimi için perkütan infiltrasyon, periferik sinir bloğu (lar) ve merkezi nöral blok (kaudal veya epidural), yani uzamış anestezinin endike olduğu alanlarda uzman kullanım için kullanılır. Adrenalin içermeyen Bupivakain de intradural spinal anestezi için kullanılabilir. Bupivakain, duyu sinir bloğu, motor bloğundan daha belirgin olduğu için, örneğin, emek sırasında, ağrıyı azaltmak için özellikle yararlıdır. Göstergelerin listesi ve önerilen doz ve her biri için uygun çözelti gücü 'Pozoloji ve yönetim şekli' altındaki tabloda gösterilmiştir.


• Yetişkinlerde ve 12 yaşın üzerindeki çocuklarda cerrahi anestezi.
• Yetişkinlerde, bebeklerde ve 1 yaşın üzerindeki çocuklarda akut ağrı yönetimi.


Kontrendikasyonlar


Bupivakain hidroklorür çözeltileri, amid grubunun lokal anestezik ajanlarına veya enjekte edilebilir formülasyonun diğer bileşenlerine bilinen bir aşırı duyarlılığı olan hastalarda kontrendikedir. Bupivakain hidroklorür çözeltileri intravenöz bölgesel anestezi için kontrendikedir (Bier bloğu).


Epidural anestezi, kullanılan lokal anestezi ne olursa olsun, kendi kontrendikasyonları vardır: Menenjit, poliomyelitis, intrakranial hemoraji, pernisiyöz anemiye bağlı subakut kombine dejenerasyon ve serebral veya spinal tümörler gibi merkezi sinir sisteminin aktif hastalığı. Omurganın tüberkülozu. Cildin lomber ponksiyon bölgesine veya komşu bölgesine piyojenik enfeksiyonu. Kardiyojenik veya hipovolemik şok. Koagülasyon bozuklukları veya devam eden antikoagülan tedavi. Epidural ve spinal anestezi, intrakraniyal basınç aniden değişmişse, beyin omurilik sıvısına veya kan dolaşımına (basınç konisi) tıkanmaya neden olabilecek genişleyen bir serebral lezyon, bir tümör, kist veya apse olan hastalarda kontrendikedir.


Son arterlerde (örn. Penil blok, Oberst bloğu) bupivakain içeren adrenalin enjeksiyonu, iskemik doku nekrozuna neden olabilir.


Uyarılar ve önlemler

Epidural anestezi için bupivakain kullanımı sırasında kardiyak arrest rapor edilmiştir. veya resüsitatif çabaların zor olduğu ve hastanın yanıt vermesinden önce uzaması gereken periferik sinir blokajı. Bununla birlikte, bazı durumlarda resüsitasyon, görünüşte yeterli hazırlık ve uygun tedaviye rağmen imkansız hale gelmiştir.


Tüm lokal anestezik ilaçlar gibi, bupivakain, ilacın yüksek kan konsantrasyonları ile sonuçlanan lokal anestezi prosedürleri için kullanılıyorsa, merkezi sinir ve kardiyovasküler sistemler üzerinde akut toksisite etkilerine neden olabilir. Bu özellikle kasıtsız intravasküler uygulama veya yüksek vasküler bölgelere enjeksiyon sonrası durumdur. Yüksek sistemik bupivakain konsantrasyonları ile ilişkili olarak ventriküler aritmi, ventriküler fibrilasyon, ani kardiyovasküler kollaps ve ölüm bildirilmiştir.


Lokal veya genel anestezi uygulandığında yeterli resüsitasyon ekipmanı mevcut olmalıdır. Sorumlu klinisyen intravasküler enjeksiyondan kaçınmak için gerekli önlemleri almalıdır (bkz. 4.2).


Herhangi bir sinir bloğu denenmeden önce, resüsitasyon amaçlı intravenöz erişim sağlanmalıdır. Klinisyenler yapılacak prosedürde yeterli ve uygun eğitim almış olmalı ve yan etkilerin, sistemik toksisitenin veya diğer komplikasyonların tanı ve tedavisine aşina olmalıdır (bakınız 4.9 ve 4.8).


Majör periferik sinir blokları, yüksek vaskülariteli bölgelerde büyük hacimli lokal anestetiklerin uygulanmasını gerektirebilir, sıklıkla intravasküler enjeksiyon ve / veya sistemik absorpsiyon riskinin arttığı büyük damarlara yakın olabilir. Bu yüksek plazma konsantrasyonlarına yol açabilir.


Doz aşımı veya kazara intravenöz enjeksiyon


Tekrarlanan bupivakain hidroklorid dozlarının enjeksiyonu, ilacın yavaş birikmesi nedeniyle her bir tekrarlanan dozda kan seviyelerinde önemli artışlara neden olabilir. Tolerans, hastanın durumuna göre değişir.


Bölgesel anestezi sıklıkla optimal anestezi tekniği olmasına rağmen, bazı hastalar tehlikeli yan etki riskini azaltmak için özel dikkat gerektirir:

 • Yaşlılar ve kötü genel durumdaki hastalara fiziksel durumlarına göre daha düşük dozlar verilmelidir.
 • Kısmi veya tam kalp bloğu olan hastalar - lokal anesteziklerin miyokardiyal iletimi azaltabilmesi nedeniyle
 • İleri karaciğer hastalığı veya ağır böbrek fonksiyon bozukluğu olan hastalar.
 • Hamileliğin geç dönemlerinde hastalar
 • Anti-aritmik ilaçlar sınıf III (örn. Amiodaron) ile tedavi edilen hastalar, kardiyak etkiler katkısı olabileceği için yakın takip ve EKG izlemi altında olmalıdır.

Sadece nadir durumlarda amid lokal anestezikler alerjik reaksiyonlarla ilişkilidir (çoğu ciddi durumda gelişen anafilaktik şok ile).


Ester tipi lokal anestezik ilaçlara (prokain, tetrakain, benzokain, vb.) Alerjisi olan hastalar, bupivakain gibi amid tipi ajanlara çapraz duyarlılık göstermemiştir.


Bazı lokal anestezi prosedürleri, kullanılan lokal anestezik ilaçtan bağımsız olarak ciddi advers reaksiyonlarla ilişkili olabilir.


Lokal anestezikler, kardiyovasküler fonksiyon bozukluğu olan hastalarda epidural anestezi için dikkatli kullanılmalıdır, çünkü bu ilaçların ürettiği AV iletiminin uzaması ile ilişkili fonksiyonel değişiklikleri telafi edemedikleri için.


Merkezi nöral blokajın oluşturduğu fizyolojik etkiler, hipotansiyon varlığında daha belirgindir. Herhangi bir sebepten dolayı hipovolemili hastalar epidural anestezi sırasında ani ve şiddetli hipotansiyon gelişebilir. Bu nedenle, epidural anestezi uygulanmamalı veya tedavi edilmemiş hipovolemili veya önemli ölçüde bozulmuş venöz dönüşlü hastalarda dikkatli kullanılmalıdır.

 • Retrobulber enjeksiyonları nadiren kranyal subaraknoid boşluğa, geçici körlüğe, kardiyovasküler çökmeye, apne, konvülziyona vb. Neden olabilir.
 • Lokal anesteziklerin retro- ve peribulbar enjeksiyonları, persistan oküler kas disfonksiyonu riski düşüktür. Primer nedenler, kaslar ve / veya sinirler üzerindeki travma ve / veya lokal toksik etkileri içerir. Bu tür doku reaksiyonlarının şiddeti, travma derecesi, lokal anestezik konsantrasyonu ve dokunun lokal anestetik maruziyet süresi ile ilgilidir. Bu nedenle, tüm lokal anesteziklerde olduğu gibi, en düşük etkili konsantrasyon ve lokal anestetik dozu kullanılmalıdır.
 • Vazokonstriktörler doku reaksiyonlarını şiddetlendirebilir ve sadece endike olduğunda kullanılmalıdır.
 • Retrobulber, dental ve stellat gangliyon blokları dahil olmak üzere baş ve boyun içine enjekte edilen küçük lokal anestezikler, yanlışlıkla intra-arteriyel enjeksiyona bağlı sistemik toksisite oluşturabilir.
 • Paraservikal blok, fetus üzerinde, obstetride kullanılan diğer sinir bloklarından daha büyük bir olumsuz etkiye sahip olabilir. Bupivakainin sistemik toksisitesi nedeniyle, paraservikal blok için bupivakain kullanıldığında özel dikkat gösterilmelidir.


Postoperatif intraartiküler sürekli lokal anestezik infüzyonu uygulanan hastalarda post-marketing raporları yayınlanmıştır. Bildirilen kondroliz vakalarının çoğunluğu omuz eklemini içermektedir. Etki mekanizmasına ilişkin bilimsel literatürde çok sayıda katkıda bulunan faktör ve tutarsızlık nedeniyle nedensellik tespit edilmemiştir. İntra-artiküler sürekli infüzyon, Bupivakain için onaylanmış bir endikasyon değildir.


Lokal anestezikler, aşağıdaki durumlarda epidural veya spinal anestezi için dikkatli kullanılmalıdır: belirgin obezite, yaşlılık, serebral aterom, miyokardiyal dejenerasyon ve toksemi.


Herhangi bir lokal anestetik ile epidural ve spinal anestezi, beklenen ve uygun önlemler alınması gereken hipotansiyona ve bradikardiye neden olabilir. Bunlar, dolaşımın kristalloid veya kolloit çözeltisi ile önceden yüklenmesini içerebilir. Hipotansiyon gelişirse, intravenöz olarak 10-15mg efedrin gibi bir vazopresör ile tedavi edilmelidir. Şiddetli hipotansiyon, kitlesel asit, büyük abdominal tümörler veya geç gebeliği olan hastalarda hemoraji veya dehidratasyon veya aorto-kava tıkanıklığına bağlı hipovolemiden kaynaklanabilir. Kardiyak dekompansasyonlu hastalarda işaretli hipotansiyondan kaçınılmalıdır.


Herhangi bir sebepten dolayı hipovolemili hastalar epidural anestezi sırasında ani ve şiddetli hipotansiyon gelişebilir.
Epidural anestezi interkostal paraliziye neden olabilir ve plevral efüzyonlu hastalar solunum yolu rahatsızlığı çekebilir. Septisemi, postoperatif dönemde intraspinal apse oluşumu riskini artırabilir.


Bupivakain intraartiküler enjeksiyon olarak uygulandığında, en son major intraartiküler travma şüphesi varsa veya eklemdeki geniş ham yüzeyler cerrahi prosedürle oluşturulduğunda, emilmeyi hızlandırabilecek ve daha yüksek plazma konsantrasyonlarına neden olabileceği konusunda dikkatli olunmalıdır.


Uygun şekilde uygulanan epidural ve spinal anestezi genellikle obez hastalar ve obstrüktif akciğer hastalığı olan kişiler tarafından iyi tolere edilir. Bununla birlikte, solunumu engelleyen diyaframlı, hidroamniyolu, büyük yumurtalık veya uterus tümörleri, hamilelik, asit veya omenten obezitesi olan hastalar, respiratuar yetersizliğe ve tümör kitlesine bağlı aortokaval kompresyona bağlı hipoksiden dolayı risk altındadırlar. Yanal eğim, oksijen ve mekanik ventilasyon endike olduğunda kullanılmalıdır. Bu hastalarda dozaj azaltılmalıdır.


pediatrik


1 ila 12 yaş arası çocuklarda major sinir bloğu için bupivakain kullanımı belgelenmemiştir.
Epidural anestezi için çocuklara, yaşları ve ağırlıkları ile orantılı olarak, özellikle torasik seviyedeki epidural anestezi kadar artan dozlar verilmeli, ciddi hipotansiyon ve solunum bozukluğu ile sonuçlanabilir.


Siparişinizi takip etme

 • İstediğiniz öğeleri, miktarları ve hedef ülkeyi tanımlama
 • Tüm detayları onaylamak ve sipariş vermek.
 • Gönderdiğimiz teklifin alınması ve ulaştırılması tavsiye edilir
 • Sipariş için ödeme yaparak, irtibat kişisi / şirket, adres, cep telefonu numarası, posta kodu ve özel gereksinimler gibi ayrıntılı iletişim bilgilerini bize bildiriniz.
 • Kargo kargo dikkat genellikle bir gün sonra ödeme aldıktan sonra olur, ama biz size ayrıntılı düzenleme ve mal takip her zaman bilgilendirecektir.
 • Herhangi bir zamanda kalite ve işlev açısından herhangi bir sorun veya sıkıntı için bizimle irtibata geçiniz. Görüşleriniz çok takdir edilecektir!

Ayrıcalıklarımız

Yüksek kalite ve iddialı fiyat

 • Standart: Kurumsal Standart
 • Tüm Saflık% 99
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir


Hızlı ve güvenli teslimat

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
 • Güvenli ve gizli sevkiyat. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri
 • Gümrük geçiş oranı ≥% 99
 • Biz çok hızlı ve güvenli ürünlerimizi gemi yardımcı olabilir kendi ajan / remailer / distribütörü var ve biz transfer için hisse senedi var

Dünyadaki müşteriler

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterileri rahat hissettirir, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
 • Piyasa geri bildirimi ve mal geri bildirimi takdir edilecektir, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerden güven ve övgü kazanır.

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Whatsapp: +86 13410121786
Skype: cathy11005
Email: cathy@haiwenbiotech.com

İletişim bilgileri
Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Cathy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)